NIEUWE VOORLOPIGE INDELING JEUGD 2020-2021

Wijzigingen in jeugdteams en bekendmaking van de begeleiding.

 

Na bekendmaking van de indeling voor volgend seizoen zijn er door een aantal omstandigheden toch nog wat wijzigingen.

De belangrijkste wijziging betreft het opheffen van de onder 16 en onder 13 en de vorming van een onder 15 en onder 12. Kijk allemaal dus nog even goed in welk team je volgend seizoen bent ingedeeld.

De trainingen starten volgend seizoen vanaf maandag 17 augustus.

Wij wensen alle spelers, trainers en vrijwilligers alvast een fijne zomervakantie en zien elkaar graag weer gezond en uitgerust terug op de eerste training.

Mochten er vragen zijn dan kunnen deze gestuurd worden naar jeugdcoordinator@achillesveen.nl

 

Belangrijke data

Kalender                                     Datum                     Weeknummer

Indeling beker                           7-8-2020                          32

Programma beker                     8-8-2020                         32

Start trainingen                       17-8-2020                         34

Indeling competitie                 21-8-2020                        34

Programma competitie          22-8-2020                        34

Start beker                                29-8-2020                        35

Start competitie                       19-9-2020                        38

 

Onder 17 Begeleiding Onder 15 Begeleiding
Matthijs den Dekker Barend Nieuwkoop
Gerard van Casteren Kelvin Semil Ruben Kraaij Gerrold Burghout
Rogier van Kapel Ian Ross Tijs Timmermans Jan van den Bogaard
Sean Dorsman Arian v Helden Stan van der Mooren
Mitch Dorsman Melvin van den Assem
Jarno Timmermans Thijs Bok
Sem van Muylwijk Niels Schreuders
Pieter Noorland Youp Timmermans
Rick Timmermans Bert Bouman
Sven den Dekker Steph van den Bogaard
Arne van Ballegooijen Henri Timmermans
Thivakar Venthan Lucas Timmermans
Lars Pieterse Ruben Romijn
Mo Kwetters Finn Sonneveld
Romeo Vos
Roy Romijn
Daymian ’t Lam
Onder 14 Begeleiding Onder 12 Begeleiding
Hans Kentie Britt Goemaat
Jana van de Wetering Tijs Molenaar Merel Vos Gerben Verheij
Tess Timmermans Jan Heysteeg Jens Klerk Richard Verheij
Toine de Groot Carlo vd Heijden Ids Hobo
Menno van Helden Noud Vos
Joris Ippel Lars van de Wetering
Ibe Bok Sam van Loon
Jens Schreuders Jimmy den Dekker
Julian Schoon Larissa Schreuders
Sven Donkersloot Steve van Hemert
Stijn van Wijk Robin van Rijswijk
Derrick Kentie
Pieter Timmermans
Rosey Branderhorst
Onder 11 Begeleiding Onder 10 Begeleiding
Jesper Bok Mumtaas Omar
Sophie van den Heuvel Henrico Bok Luuk Verbeek Gerben Verbeek
Steijn Vos Thony v Tilburg Jan Verveer Arno Bouman
Wessel van Tilborg Mark d Laat Siem Bouman
Job van Loon Joas van Dongen
Tristan Sack Musab Omar
Philip den Boer Twan Timmermans
Suze Duister Jelle Vos
Luca Vos Jules Bouman
Sofie vd Wetering
Tijs Vos
Onder 9-1 en 9-2 Begeleiding Onder 8 Begeleiding
Damian Vroege Martijn Schreuders
James van der Pol Herman |Schouten Wout Mertens Herman Schouten
Tess Verbeek Nelson v/d Pol Lucas Platje Gerwin Sack
Hugo van der Ven Alexander Bouman Sam Verbeek
Abel Nuvelstijn Jos Verbeek Ruben Schouten
Zoë van Tilborg Ricardo Noorloos Bram Verbeek
Jeremiah Yildrim Jens Verbeek
Jelmer Schouten
Nikki Timmermans
Marije Romijn
Esmay Noorloos
Sara Verveer
Jesse van Rijswijk
Maahir Omar
Thijs Timmermans
Onder 7 Begeleiding Kabouters Begeleiding
Noah van Nimwegen Moos Vos
Sil van Loon Paul v Nimwegen Lize Timmermans Rene Vos
Julian vd Pol Sofie Platje
Willem vd Heuvel
Maxim Vos
MO17 Begeleiding
Quinty Sonneveld
Nina Sonneveld Mark d Laat
Yacintha van der Linden
Charlotte van de Werken
Lisa Vu
Dewy Schreuders
Renske Bok
Nikita vd Herik
Mirthe van Straten
Roos Kwetters
Isa Vos
Hiyab Makonnen
Indy Branderhorst
Robine van Tilborg
Fleur Heijsteeg
Britt Verbaan
Jenna Schreuders