De begeleiding van de jeugd voor seizoen 2019/2020 krijgt vorm.

In het overzicht de staf zoals hij nu bekend is.

Wij zijn nog op zoek naar een trainer en leider voor de MO19.
Daarnaast zijn wij nog op zoek naar een trainer voor JO10.

Is dit iets voor u ?  Of wilt u meer weten ?
Neem dan contact op met de jeugd coördinator Dick van Wijnen.

 .

Onder 19 Onder 16
Duncan Kwetters Sean Dorsman
Jan Timmermans Mitch Dorsman
Sven Verbeek Pieter Noorland
Nick Schreuders Rick Timmermans
Rodney Timmermans Naftali Sahusilawane Thivakar Venthan Ian Ross
Sander Bouman Jan Schreuders Lars Pieterse Kelvin Semil
Willem Timmermans Barend Nieuwkoop Carlo vd Heijden
Nano van Ballegooijen Ruben Kraaij Arian van Helden
Niek Timmermans Maandag 19.30-21.00 Romeo Vos
Ferron Vos Woensdag 19.30-21.00 Mo Kwetters
Tim Duijster Roy Romijn Maandag 19.30-21.00
Matthijs den Dekker Levi van Poederooijen Woensdag 19.30-21.00
Gerard van Casteren Tijs Timmermans
Rogier van Kapel Daymian ’t Lam
Jarno Timmermans Wes Schreuders
Sem van Muylwijk Stan van der Mooren
Sven den Dekker Sander Timmermans
Arne van Ballegooijen Thijs Bok
Onder 13 Onder 11
Danique van Helden Britt Goemaat
Melvin van den Assem Stijn van Wijk Gerben Verheij
Niels Schreuders Rosey Branderhorst
Maurits Busker Guido van Helden Jens Klerk
Hans Kentie Gerrold Burghout Ids Hobo Maandag 18.15-19.30
Youp Timmermans Eugene Timmermans Noud Vos Donderdag 18.15-19.30
Bert Bouman Arjan Verveer Lars van de Wetering
Henri Timmermans Sam van Loon
Lucas Timmermans Steve van Hemert
Ruben Romijn Maandag 18.15-19.30
Toine de Groot Donderdag 18.15-19.30 Onder 12
Menno van Helden Ibe Bok Jan Heijsteeg
Finn Sonneveld Jana van de Wetering Luc van Wijnen
Jens Schreuders Tess Timmermans Maurits Burghout
Julian Schoon Joris Ippel
Sven Donkersloot Amber Nieuwkoop Dinsdag 18.15-19.30
Fleur van Muylwijk Donderdag 18.15-19.30
Derrick Kentie
Pieter Timmermans
Merel Vos
Onder 10 Onder 9
Robin van Rijswijk Philip den Boer
Jesper Bok Luuk Verbeek Gerben Verbeek
Sophie van den Heuvel Jan Verveer Arno Bouman
Steijn Vos Maandag 18.15-19.30 Siem Bouman
Job van Loon Woensdag 18.15-19.30 Joas van Dongen
Wessel van Tilborg Musab Omar Dinsdag 18.15-19.30
Tristan Sack Twan Timmermans Donderdag 18.15-19.30
Tijs Vos Jelle Vos
Bart Ippel
Jules Bouman
Onder 8 Onder 7
James van der Pol Finn Timmermans Herman Schouten
Sem Bouman Lucas Platje Gerwin Sack
Tess Verbeek Herman Schouten Sam Verbeek
July Veninga Alexander Bouman Ruben Schouten Donderdag 18.15-19.30
Hugo van der Ven Nelson vd Pol Sil van Loon
Abel Nuvelstijn Ricardo Noorloos Julian vd Pol
Jeremiah Yildrim Jos Verbeek
Jelmer Schouten
Nikki Timmermans
Marije Romijn Woensdag 18.15-19.30
Esmay Noorloos
Jesse van Rijswijk
Maahir Omar
MO19 MO17
Ayse Timmermans Lotte den Besten
Eva Duijster Quinty Sonneveld
Charlotte Kraaij Nina Sonneveld
Wendy van Ballegooijen Yacintha van der Linden Axel Verhagen
Indy Vos Charlotte van de Werken Richard Verheij
Anouk Smits Lisa Vu Gijsbert Honcoop
Silke Mensink Dewy Schreuders
Emma Timmermans Renske Bok
Maxime van Tilborg Nikita vd Herik Maandag 18.15-19.30
Ezra van Roosmalen Anna Noorlander Woensdag 18.15-19.30
Roos Kwetters
Isa Vos
Indy Branderhorst
Robine van Tilborg
Fleur Heijsteeg
Britt Verbaan
Jenna Schreuders

Indeling competitie – 15 juli

Indeling bekercompetitie – 28 juli

Programma bekercompetitie – 9  augustus

Programma competitie – 18 augustus