Achilles Veen start met gelijkspel tegen MASV

_1098125

Afgelopen zaterdag stond voor Achilles Veen 1 de start van de competitie op het programma met een thuiswedstrijd tegen MASV uit Arnhem. De groenwitten kwamen op voorsprong, maar moesten uiteindelijk genoegen nemen met een punt: 2-2.

Trainer Dennis van der Steen zag zijn selectie afgelopen zomer behoorlijk versterkt en uitgebreid worden. Meer keuzes dus om te maken en hij had basisplaatsen voor nieuwelingen Maikel Jansen, Sky van Dongen, Rick Wels en Jorg van der Maat.

In de openingsfase veel balbezit voor Achilles Veen tegen een MASV met een afwachtende houding. In 5e minuut de eerste Veense kans met een kopbal van Fabian Korporaal op aangeven van Jochem Scheij. Zijn inzet gaat echter net over. De volgende kans die we kunnen noteren is in de 21e minuut voor Jochem Scheij, maar hij ziet zijn inzet knap gered worden door de doelman.

Nog in dezelfde minuut is het wel raak. De bal valt vanaf links over een aantal spelers heen en Fabian Korporaal is daar als de kippen bij om achterwaarts de bal over de keeper in de verre hoek te werken. 1-0 via een prachtig doelpunt!

Na de goal komt MASV wat meer in het spel voor en in de 27e minuut gaat een schietkans hard naast. Na 34e minuten spelen is het wel raak en komen de gasten dus op 1-1. Voor de rust nog een kansje voor uitblinker Sky van Dongen na een steekbal van Jorg van der Maat, maar de keeper kan vangen. Ook MASV is nog een keer gevaarlijk, maar Philippe van Arnhem kan het schot net genoeg van richting veranderen.

Na de rust komt MASV sterk uit de kleedkamer en via een mooi afstandsschot komen de gasten zelfs op een 1-2 voorsprong. Dennis van der Steen grijpt meteen daarna in en laat Jasper Huijzer, Niek Vossebelt en Finn Legius invallen. Snel daarna een kopkans voor Stephen Warmolts op aangeven van Jochem Scheij, maar de inzet gaat net over. Ook Nikki Baggerman en Kevin Vermeulen mogen nog invallen.

Achilles Veen oefent steeds meer druk uit op MASV op jacht naar de gelijkmaker en in de 87e minuut is het raak. Invaller Finn Legius schiet onberispelijk de 2-2 tegen de touwen. In de extra tijd nog een kansje voor MASV die wordt gekeerd door Mathijs Donatz en ook Jasper Huijzer is nog een keer gevaarlijk, maar zijn schot richting de korte hoek wordt ook knap gekeerd door de doelman. Eindstand: 2-2. Nieuwkomer Sky van Dongen wordt meteen na de wedstrijd gekroond tot Man of the Match.

Opstelling Achilles Veen
Mathijs Donatz, Sam Spijkers (54’ Jasper Huijzer), Stephen Warmots, Maikel Jansen (68’ Nikki Baggerman), Moreno Rutten, Fabian Korporaal, Sky van Dongen, Phlippe van Arnhem (54’ Niek Vossebelt), Jochem Scheij (82’ Kevin Vermeulen), Jorg van der Maat (54’ Finn Legius), Rick Wels

De concurrentie
AWC wist zaterdagavond overtuigend te winnen van LRC: 4-1. Alle overige wedstrijden werden zondagmiddag gespeeld. EVV Echt – Mierlo Hout 7-2, Juliana ’31 – Unitas ’30 3-2, SV Venray – Dongen 2-1, Orion – Baronie 3-1, s.v. Laar – OJC Rosmalen 0-0 en Wittenhorst – SV Valkenswaard 3-2.

Volgende week
Zaterdag 30 augustus speelt Achilles Veen uit bij OJC Rosmalen. Er wordt op Sportpark De Groote Wielen om 18:00 uur afgetrapt.