Voorbeschouwing Juliana ’31 – Achilles Veen
Na een weekend rust voor de Vierde Divisie C, staat komend weekeinde speelronde 13 op het programma. Achilles Veen neemt het in Malden op tegen het plaatselijke Juliana ’31. De ploeg uit Malden staat op de twaalfde plaats met 13 punten uit 12 wedstrijden. Vorige speelronde werd er op bezoek bij SV Laar met 0-2 gewonnen door Juliana ’31 en een week eerder gingen ze thuis met 0-3 onderuit tegen EVV Echt.
In het seizoen 23/24 was Juliana ’31 ook tegenstander van Achilles Veen. Toen werd het in Veen een overwinning voor Achilles met 2-1. De wedstrijd in Malden was een ware kraker. Achilles Veen ging met een 0-2 voorsprong de rust in, maar in de tweede helft stond de thuisploeg in een mum van tijd op een 4-2 voorsprong. Fabian Korporaal en Pim Goossens konden nog een punt redden door de eindstand op 4-4 te brengen.
Achilles Veen gaat momenteel lekker en won de afgelopen 3 wedstrijden van respectievelijk Unitas ’30, SV Venray en Wittenhorst. De ploeg van Dennis van der Steen is koploper EVV Echt genaderd tot op een punt en de lijstaanvoerder mag komende zondag op bezoek bij nummer Dongen.
De wedstrijd in Malden begint aanstaande zaterdag om 18:00 uur en staat onder leiding van scheidsrechter Jelle Besselsen. Hij wordt geassisteerd door Dennis Maurmair en Michael Evers.
Sportpark De Broeklanden
Broekkant 39
6581 AC MALDEN