Voorlopige Teamindeling Jeugd

Hierbij de voorlopige teamindeling van de jeugd.
De jeugdcommissie is niet over een nacht ijs gegaan en heeft de indeling zorgvuldig doorgesproken met de trainers.
Voorop stond het belang van Achilles Veen.
Wij beseffen dat dat de indeling mogelijk niet naar ieders tevredenheid is, echter om tot teams te komen moest er incidenteel geschoven worden.

Wij hopen op een mooi 2018-2019 en wensen een ieder een prettige vakantie.

Met sportieve groet,

Dick van Wijnen
Jeugd coördinator Achilles Veen

 

Onder 19 Onder 15-1 Onder 15-2
Arian van Helden Matthijs den Dekker Sean Dorsman
Jaimy van Esch Gerard van Casteren Mitch Dorsman
Roy Vos Rogier van Kapel Abdel Aljadid
Juan Burghout Jarno Timmermans Sem Hobo
Stan Schreuders Rick Timmermans Luke van den Bogaard
Harmen Vos Sven den Dekker Luuk Broekman
Mark Vos Jonathan Mulder Lars Pieterse
Robin Kwetters Arne van Ballegooijen Khaled Aljadid
Duncan Kwetters Thivakar Venthan Barend Nieuwkoop
Jan Timmermans Romeo Vos Niels Schreuders
Sven Verbeek Mo Kwetters Levi van Poederooijen
Nick Schreuders Tijs Timmermans Wes Schreuders
Rodney Timmermans Daymian ’t Lam Stan van der Mooren
Sander Bouman Roy Romijn Jeffrey Smits
Willem Timmermans Sander Timmermans
Nano van Ballegooijen Thijs Bok
Niek Timmermans
Ferron Vos
Tim Duijster
Onder 12-1 Onder 12-2
Hans Kentie Timo Schreuders
Youp Timmermans Melvin van den Assem
Steph van den Bogaard Jana van de Wetering
Henri Timmermans Ruben Romijn
Lucas Timmermans Tess Timmermans
Menno van Helden Toine de Groot
Finn Sonneveld Ibe Bok
Julian Schoon Jens Schreuders
Sven Donkersloot Derrick Kentie
Pieter Timmermans
Onder 10-1 Onder 10-2
Britt Goemaat Stijn van Wijk
Rosey Branderhorst Fleur van Muylwijk
Jens Klerk Merel Vos
Ids Hobo Amber Nieuwkoop
Noud Vos Sam van Loon
Lars van de Wetering Hayden Wooning
Steve van Hemert Robin van Rijswijk
Onder 9 Onder 8 Onder 7
Jesper Bok Luuk Verbeek Tess Verbeek
Steijn Vos Siem Bouman Jules Bouman
Job van Loon Mees Duister July Veninga
Wessel van Tilborg Joas van Dongen Jeremiah
Tristan Sack Livia van Dongen Jelmer Schouten
Eslie v Rijswijk Twan Timmermans Jesse van Rijswijk
Tijs Vos Sem Bouman
Jelle Vos James van der Pol
Julia Nieuwkoop
Joel van Dis
Kabouters
Finn Timmermans
Sam Verbeek
Ruben Schouten
Julian vd Pol
MO19 MO15
Ayse Timmermans Lotte den Besten
Eva Duijster Quinty Sonneveld
Charlotte Kraaij Nina Sonneveld
Sanne van der Mooren Lisa Vu
Wendy van Ballegooijen Yacintha van der Linden
Indy Vos Charlotte van de Werken
Anouk Smits Renske Bok
Silke Mensink Nikita vd Herik
Danique v Casteren Roos Kwetters
Emma Timmermans Isa Vos
Maxime van Tilborg Danique van Helden
Evy van Tilborg Indy Branderhorst
Kirsten de Groot Robine van Tilborg
Shayra van der Mooren Britt Verbaan
Ezra van Roosmalen Jenna Schreuders
Dewy Schreuders