Begeleiding Jeugdteams + Indeling 2017/2018

De TC  kan wijzigingen melden in de begeleiding van de teams

Voor de JO 11-3 Is Marco Honcoop bereid gevonden als Trainer / Coach

Bij de JO 15-1 komt  Arjan Verveer de Staf versterken

Ook dit jaar heeft de TC de indeling mogen verzorgen voor het volgend voetbalseizoen.

Net als voorgaande jaren lag er ook nu een uitdaging gelet op het aantal spelers in bepaalde leeftijdscategorieën.

Uiteindelijk is gebleken dat er niet voldoende spelers waren voor een extra team bij de junioren wat resulteert in grotere groepen bij de junioren.

Echter het afgelopen voetbalseizoen is gebleken dat dit menigmaal noodzakelijk was.

 

Het is eveneens elk jaar een opgave om de benodigde trainers en leiders gevonden te krijgen.

De huidige stand van zaken is dat wij voor de volgende teams nog begeleiding zoeken:

JO 11-2

JO 11-3

MO 15-1

De overige teams zijn van begeleiding voorzien.

 

Wanneer u een steentje wilt bijdrage verneem ik dat graag van u.

 

De teams zullen zaterdagochtend 26 Augustus gepresenteerd worden waarvoor u later, nog een aparte uitnodiging zult ontvangen.

 

Met sportieve groet,

Jeugd coördinator

Dick van Wijnen.

jeugdcoordinator@achillesveen.nl

Klik hier om de indeling te downloaden

Onder 17-1   Onder 15-1  
Jaimy van Esch Trainer/leiders: Rogier van Kapel Trainer/leiders:
Luc van Wijnen Naftalie Sean Dorsman Hans van Kempen
Harmen Vos Jan Schreuders Mitch Dorsman Eugene Timmermans
Mark Vos Toon van Boxtel Sem Hobo  Arjan Verveer
Yannik van Boxtel Stan Schreuders Jarno Timmermans  
Duncan Kwetters   Sem van Muylwijk  
Jan Timmermans   Rick Timmermans  
Nick Schreuders   Sven den Dekker  
Tim Peters   Jonathan Mulder  
Rodney Timmermans   Luke van den Bogaard  
Willem Timmermans   Matthijs Luijendijk  
Nano van Ballegooijen Trainingstijden: Arne van Ballegooijen Trainingstijden:
Niek Timmermans Maandag 19.30-21.00 Ron den Besten Dinsdag 18.15-19.30 uur
Ferron Vos Woensdag 19.30-21.00 Luuk Broekman Donderdag 18.15-19.30 uur
Tim Duijster   Lucas Haverhals  
Robin Kwetters   Thivakar Venthan  
Gerard van Casteren   Lars Pieterse  
 Sven Verbeek   Mo Kwetters  
   Matthijs den Dekker  
Onder 13-1   Onder 11-1  
Barend Nieuwkoop Trainer/leiders: Hans Kentie Trainer/leiders:
Roos Kwetters John Verbaan Youp Timmermans Gerrold Burghout
Romeo Vos Jacco Schreuders Steph van den Bogaard Jan van den Bogaard
Dave van Hemert Naftalie Henri Timmermans  
Roy Romijn   Lucas Timmermans  
Levi van Poederooijen   Finn Sonneveld Trainingstijden:
Tijs Timmermans   Julian Schoon Dinsdag 18.15-19.30 uur
Daymian ’t Lam   Sven Donkersloot Donderdag 18.15-19.30 uur
Wes Schreuders    
Britt Verbaan  
Stan van der Mooren Trainingstijden: Onder 11-2  
Jeffrey Smits Maandag 18.15-19.30 uur Timo Schreuders Trainer/leiders:
Sander Timmermans Woensdag 18.15-19.30 uur Jana van de Wetering Vacant
Melvin van den Assem   Tess Timmermans Vacant
Thijs Bok   Ruben Romijn  
Niels Schreuders   Toine de Groot  
Jenna Schreuders   Stan vd Wetering  
  Boris den Boer Trainingstijden:
  Milan Vos N.T.B.
  Ibe Bok  
  Jens Schreuders  
   
Onder 11-3   Onder 9-1  
Swen van der Velden Trainer/leiders: Jens Klerk Trainer/leiders:
Britt Goemaat Marco Honcoop Ids Hobo Gerben Verheij
Stijn van Wijk Vacant Noud Vos Huibert van Helden
Rosey Branderhorst   Juliën Duister Gert Jan van Loon
Fleur van Muylwijk   Lars van de Wetering  
Sterre van den Boogaard Trainingstijden: Sam van Loon Trainingstijden:
Derrick Kentie Maandag 18.15-19.30 uur Steve van Hemert Dinsdag 18.15-19.30 uur
Pieter Timmermans  Woensdag 18.15-19.30 uur Robin van Rijswijk Donderdag 18.15-19.30 uur
Merel Vos
Onder 8   Kabouters  
Jesper Bok Trainer/leiders: James van der Pol Trainer/leiders:
Pien van den Heuvel Henrico Bok Tess Verbeek Herman Schouten
Sophie van den Heuvel Tonnie v Tilborg Jeremiah Jos Verbeek
Tijn Vos   Jelmer Schouten Shayra vd Mooren
Steijn Vos   Maahir Daa’uud Omar  
Job van Loon Trainingstijden: Finn Timmermans  
Wessel van Tilborg Woensdag 18.15-19.15 uur Sam Verbeek Trainingstijden:
Tristan Sack   Ruben Schouten Vrijdag 18.15-19.00 uur
Onder 7-1  
Onder 7-2  
Suze Honcoop Trainer/leiders:
Joel van Dis Gijsbert Honcoop
Siem Bouman Herman Schouten
Mees Duister Gerwin Sack
Joas van Dongen  
Livia van Dongen  
Musab Daa´uud Omar  
Lieve Verbeek  
Twan Timmermans  
Tijs Vos  
Kensi van den Herik Trainingstijden:
Jelle Vos Vrijdag 18.15-19.00 uur
Julia Nieuwkoop  
   
MO19-1   MO15-1  
Ayse Timmermans Trainer/leiders: Emma Timmermans Trainer/leiders:
Eva Duijster Axel Verhaegen Kirsten de Groot Martin van Tilborg
Charlotte Kraaij Richard Verheij Lotte den Besten Vacant
Sanne van der Mooren   Quinty Sonneveld  
Vera van der Weerd   Ezra van Roosmalen  
Wendy van Ballegooijen   Shayra van der Mooren  
Jeanine Schouten   Nina Sonneveld  
Indy Vos   Yacintha van der Linden  
Anouk Smits   Charlotte van de Werken Trainingstijden:
Silke Mensink Trainingstijden: Renske Bok Maandag 18.15-19.30 uur
Tabitha Schouten Maandag 19.30-21.00 Isa Vos Woensdag 18.15-19.30 uur
Danique v Casteren Woensdag 19.30-21.00 Indy Branderhorst  
Maxime van Tilborg   Robine van Tilborg  
Evy van Tilborg    
Lotte Vink