Rabobank Penalty Bokaal

1RBP 11-1

 

 

 

 

 

 

 

 

Seizoen 2015-2016 is de Jeugd afdeling van Achilles Veen gestart met de Rabobank Penalty Bokaal.

De Rabobank Penalty Bokaal is een samenwerking tussen Achilles Veen en Rabobank Altena.

Rabobank Altena is ook al jaren sponsor van de jeugd  van Achilles Veen.

Ook dit seizoen 2016-2017  zullen onze  JO 9 , JO 11 & JO 13 pupillen strijden om deze bokaal. er wordt gestreden in 3 categorieën:

JO 9-Pupillen, JO 11-Pupillen, JO 13-pupillen.

Waarbij  uiteindelijk de 3 beste per categorie een prijs in ontvangst mogen nemen.

Voorlopig Programma:

4-9-2016 14:30 Achilles Veen Ter Leede JO 11 – 1
8-10-2016 14:30 Achilles Veen Ajax JO 13 – 2
29-10-2016 14:30 Achilles Veen RVVH JO 13 – 1
12-11-2016 14:30 Achilles Veen Spijkenisse JO 11 – 2
3-12-2016 14:30 Achilles Veen Noordwijk hspas-samensterk
21-1-2017 14:30 Achilles Veen Swift JO 9 – 2
4-2-2017 14:30 Achilles Veen Smitshoek JO 9 – 1
11-3-2017 14:30 Achilles Veen Sliedrecht inhaal Programma
25-3-2017 14:30 Achilles Veen Jodan Boys JO 13 Finale – Deelnemers zie tussenstand
15-4-2017 14:30 Achilles Veen Argon JO 11 Finale – Deelnemers zie tussenstand
29-4-2017 14:30 Achilles Veen Hoek JO 9 Finale – Deelnemers zie tussenstand
13-5-2017 14:30 Achilles Veen sv DFS JO 7 /Kabouters

Finale rondes:

JO 9-pup

29-04-2017

 1e Prijs n.n.b 2e Prijs n.n.b 3e Prijs n.n.b
JO 11-pup

15-04-2017

 1e Prijs Henri Timmermans 2e Prijs Lucas Timmermans 3e Prijs Julian Schoon
JO 13 -pup

25-03-2017

 1e Prijs Roos Kwetters 2e Prijs Rick Timmermans 3e Prijs Sem v Muylwijk

Tussenstand:

JO 13 Team Gescoord
 Finalisten in Rood — finale op 25-3-2017
Arne van Ballegooijen JO 13 – 1 3
Matthijs Luijendijk JO 13 – 2 3
Daymian ’t Lam JO 13 – 1 2
Roy Romijn JO 13 – 2 2
Sean Dorsman JO 13 – 2 2
Mitch Dorsman JO 13 – 2 2
Sem van Muylwijk……. 3e PRIJS JO 13 – 1 2
Rick Timmermans……. 2e PRIJS JO 13 – 1 2
Stan van der Mooren JO 13 – 1 2
Tijs Timmermans JO 13 – 1 2
Roos Kwetters……. 1e PRIJS JO 13 – 1 2
Mo Kwetters JO 13 – 1 1
Luke van den Bogaard JO 13 – 2 1
Lucas Haverhals JO 13 – 2 1
Thivakar Venthan JO 13 – 2 1
Romeo Vos JO 13 – 2 1
Levi van Poederooijen JO 13 – 2 1
Dave van Hemert JO 13 – 2 1
Jarno Timmermans JO 13 – 1 0
Jonathan Mulder JO 13 – 1 0
Lars Pieterse JO 13 – 1 0
Wes Schreuders JO 13 – 1 0
Sem Hobo JO 13 – 2 0
Barend Nieuwkoop JO 13 – 2 0
JO 11 Team Gescoord
 Finalisten in Rood — finale op 15-4-2017
Lucas Timmermans……. 2e PRIJS JO 11 – 1 3
Henri Timmermans……. 1e PRIJS JO 11 – 1 2
Danique van Helden JO 11 – 1 2
Menno van Helden JO 11 – 1 2
Steph van den Bogaard JO 11 – 1 1
Finn Sonneveld JO 11 – 1 1
Julian Schoon……. 3e PRIJS JO 11 – 1 1
Youp Timmermans JO 11 – 1 1
Thijs Bok JO 11 – 2 1
Melvin van den Assem JO 11 – 2 1
Jeffrey Smits JO 11 – 2 1
Sander Timmermans JO 11 – 2 1
Britt Verbaan JO 11 – 2 0
Niels Schreuders JO 11 – 2 0
Jenna Schreuders JO 11 – 2 0
Toine de Groot JO 11 – 2 0
Hans Kentie JO 11 – 2 0
JO 9 Team Gescoord
 Finalisten in Rood — finale op 29-4-2017
Timo Schreuders JO 9 -1 3
Tess Timmermans JO 9 -1 3
Ruben Romijn JO 9 -1 3
Ibe Bok JO 9 -1 3
Jens Schreuders JO 9 -1 3
Rosey Branderhorst JO 9 -1 3
Stijn van Wijk JO 9 -2 3
Noud Vos JO 9 -2 3
Jana van de Wetering JO 9 -1 2
Swen van der Velden JO 9 -1 2
Boris den Boer JO 9 -1 2
Sam van Loon JO 9 -2 2
Pieter Timmermans JO 9 -2 2
Nomi Vos JO 9 -2 2
Merel Vos JO 9 -2 2
Jens Klerk JO 9 -2 2
Sterre van den Boogaard JO 9 -1 1
Sven Donkersloot JO 9 -1 1
Milan Vos JO 9 -1 1
Britt Goemaat JO 9 -2 1
Ids Hobo JO 9 -2 1
Juliën Duister JO 9 -2 1
Lars van de Wetering JO 9 -2 1
Derrick Kentie JO 9 -2 1