Jeugd Competitie-indeling 2018/2019

Start bekercompetitie in het weekend van 1 September.

Start competitie in het weekend van 22 September.

Team + voorkeurs tijd thuiswedstrijd Team + voorkeurs tijd thuiswedstrijd
Achilles Veen JO19-1 11:30 Achilles Veen JO15-1 11:30
BVV/Timmermans Infra JO19-1 14:30 DSC JO15-2 13:00
Den Dungen JO19-2 15:00 Emplina JO15-2 12:45
FC Drunen JO19-1 14:00 Hedel JO15-1 13:00
FC Engelen JO19-2 15:00 Helvoirt JO15-1 13:00
Haarsteeg JO19-2 14:45 Nieuwkuijk JO15-1 13:00
Maliskamp JO19-1 14:30 ODC JO15-2 13:00
RKKSV JO19-1 14:30 OJC ROSMALEN JO15-5 13:00
SC Elshout JO19-1 14:30 OSC’45 JO15-1 13:00
Vlijmense Boys JO19-1 14:30 SCG’18 JO15-2 13:00
Wilhelmina JO19-2 14:45 Wilhelmina JO15-3 11:30
Wilhelmina’26 JO19-1 12:00 Zwaluw VFC JO15-4 13:00
Team + voorkeurs tijd thuiswedstrijd Team + voorkeurs tijd thuiswedstrijd
Achilles Veen JO15-2 9:00 Achilles Veen JO12-1 9:00
DSC JO15-3 11:30 DIA JO12-3 10:15
Emplina JO15-4 14:30 Dussense Boys JO12-1G 11:00
GJS JO15-4 9:45 Kozakken Boys JO12-1 8:30
Hedel JO15-2 13:00 ONI JO12-1 10:30
Jan van Arckel JO15-1 13:00 RKDVC JO12-2 11:15
Kerkwijk JO15-1 10:30 Sarto JO12-3 8:45
OJC ROSMALEN JO15-10 11:30 SC ’t Zand JO12-2G 11:15
RKDVC JO15-4 13:00 TSV Gudok JO12-4 8:30
Wilhelmina JO15-4 11:30 Wilhelmina JO12-3 8:45
WSC JO15-4 12:30 Woudrichem JO12-2 10:30
Team + voorkeurs tijd thuiswedstrijd Team + voorkeurs tijd thuiswedstrijd
Achilles Veen JO12-2 9:00 Achilles Veen JO10-1 9:00
Baardwijk JO12-2 9:45 Ameide JO10-2 9:00
Emplina JO12-6 11:00 Asperen JO10-1 10:15
FC Drunen JO12-1G 10:30 GDC JO10-2 9:00
HHC’09 JO12-1 10:15 GJS JO10-3 11:30
Haarsteeg JO12-3 11:30 Groot-Ammers JO10-3 9:45
NOAD’32 JO12-1 8:30 LRC JO10-3 8:30
OJC ROSMALEN JO12-7 9:00 SJO/BZC’14 JO10-2 9:00
RKDVC JO12-4 11:15 SVW JO10-1 8:30
Roda Boys/Bom. JO12-1 10:00 Sleeuwijk JO10-2 9:45
SC Elshout JO12-1 10:45 Sparta’30 JO10-1 9:00
Well JO12-1 9:00 Unitas JO10-3 8:30
Team + voorkeurs tijd thuiswedstrijd Team + voorkeurs tijd thuiswedstrijd
Achilles Veen JO10-2 9:00 Achilles Veen JO9-1G 9:00
Alem JO10-1 10:00 DESK JO9-3 9:00
Beesd JO10-1 9:30 RFC JO9-1 8:45
DSC JO10-3 10:00 RWB JO9-2 10:00
GJS JO10-5 12:15 Right’Oh JO9-1 10:00
GVV’63 JO10-1G 8:30 SV Capelle JO9-1 9:30
Nivo Sparta JO10-4 8:30 TSV Gudok JO9-2 9:45
OJC ROSMALEN JO10-8 9:00 WSC JO9-3 8:30
Roda Boys/Bom. JO10-1 9:30 Waspik JO9-1 9:00
Roda Boys/Bom. JO10-2 9:30 Wilhelmina JO9-4 8:45
Tricht JO10-1 8:30
Team + voorkeurs tijd thuiswedstrijd Team + voorkeurs tijd thuiswedstrijd
Achilles Veen JO8-1 9:00 Achilles Veen JO7-1 9:00
GRC-14 JO8-2 9:00 Emplina JO7-5 8:30
GVV JO8-1 9:30 FC Drunen JO7-2 9:00
Nivo Sparta JO8-2 8:30 GDC JO7-2 9:00
RKTVC JO8-2 9:00 HHC’09 JO7-1 11:00
Rhelico JO8-1 9:30 Haarsteeg JO7-2 10:15
Sparta’30 JO8-1 9:00 NOAD’32 JO7-1 8:30
Theole JO8-2 10:00 Nieuwkuijk JO7-2 10:15
Tricht JO8-1 8:30 RWB JO7-2 8:45
Wilhelmina JO8-5 10:15 Sparta’30 JO7-2 9:30
Wilhelmina’26 JO8-1 9:00 Wilhelmina JO7-4 10:15
Wilhelmina’26 JO7-1 10:00 Wilhelmina’26 JO7-1 10:00
Team + voorkeurs tijd thuiswedstrijd Team + voorkeurs tijd thuiswedstrijd
Achilles Veen MO19-1 11:30 Achilles Veen MO15-1 9:00
De Zwerver MO19-1 11:30 GDC MO15-1 11:00
Dubbeldam MO19-1 14:30 GRC-14 MO15-1 9:30
IFC MO19-2 13:45 Haarsteeg MO15-1 13:00
LRC MO19-1 12:00 Nieuwkuijk MO15-1 13:00
NOAD’32 MO19-1 13:00 Nivo Sparta MO15-2 11:00
Papendrecht MO19-1 12:30 OJC ROSMALEN MO15-4 11:30
Peursum MO19-1 10:30 RKDVC MO15-1 13:00
SC Emma MO19-1 12:00 SSC’55 MO15-1 10:00
SV Meerkerk MO19-1 12:30 WSC MO15-2 8:30
Sleeuwijk MO19-1 13:00 Well MO15-1 9:30
Streefkerk MO19-1 11:45 Wilhelmina’26 MO15-1 10:30